mask

Kierownik Techniczny Serwisu

Miejsce pracy: Tarczyn/ cały kraj

Opis stanowiska

  • Doradztwo techniczne w zakresie chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji
  • Zarządzanie zespołem serwisantów
  • Organizacja pracy zespołu i wyznaczenie priorytetów
  • Rozwijanie relacji z klientami firmy i wsparcie w rozwiązywaniu problemów

Wymagania

  • Ukończone studia techniczne wyższe
  • Doświadczenie: 3 letnie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, elektryki, automatyki
  • Doświadczenie i umiejętności managerskie w zakresie zarządzania zespołem
  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność prowadzenia samochodu
  • Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów na terenie Polski)

Oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę o współpracy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży chłodnictwa przemysłowego

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PROBON Sp. z o.o. z siedzibą w Komorniki przy ul. Piaseczyńskiej 7 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest PROBON Sp. z o.o. z siedzibą w Komorniki przy ul. Piaseczyńskiej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.